Antiche Armonie – nové odtiene zdôrazňujúce prirodzenú krásu dreva

 

Inovácia v harmónii s antickou príchuťou. ICA Group čerpá inšpiráciu z minulosti a vytvorila 12 nových odtieňov. Technológie a inovácie sa stretávajú s farbami zvýrazňujúc čaro vidieckeho života. Línia “Antiche Armonie” je určená na zvýraznenie kresby dreva a jeho prirodzenej krásy a vnáša do každého interiéru domova antické kúzlo pri zachovaní súčasnosti a moderny.
Laboratórium R&D vytvorilo perfektné odtiene, ktoré sprostredkujú čarovné emócie a pocity cez inovatívny a vysoko kvalitný produkt. Každý kus nábytku sa slní v harmonickej kráse minulosti, s vplyvom najmodernejších dizajnov.

Vinaccia (Červené hrozno), Glicine (Vistéria), Cenere (Popol), Spiga (Snopy pšenice) sú len niektoré z palety farieb, ktoré perfektne integrujú so štýlom moderného nábytku. Táto špeciálna farebná línia je určená na aplikácie na rustikálne drevo, hlavne mäkké dreviny ako borovica a smrek alebo tvrdé dreviny ako dub a gaštan. Tieto farby zvýrazňujú prirodzenú kresbu a vlákna dreva a sú príjemné na dotyk.

Každá farba línie Antiche Armonie je dostupná aj ako:

  • KRYCIA FARBA
  • MALTA EFEKT
  • MALTA EFEKT PATINOVÝ

Cieľom je dať interiérovému dizajnérovi absolútnu slobodu voľby: vytvoriť prírodné efekty s viditeľnou kresbou dreva alebo sa rozhodnúť pre riešenia súčasné a priemyselné ako je malta (cementový efekt).

 

AR10 – SPIGA (SNOPY PŠENICE)

Svetlá a jemná farba snopov pšenice zvýrazňuje prirodzený vzhľad dreva, dávajúc do popredia krásu moderného nábytku.

AR30 – VINACCIA (ČERVENÉ HROZNO)

Hroznová červená je unikátna farba. Má odvážny a rozhodný charakter, zatiaľ čo jej duša je voňavá a veľkorysá, doplnená odtieňmi fialovej a ružovej.

AR40 – GLICINE (VISTÉRIA)

Obzvlášť jemný odtieň, ktorý dáva svojmu okoliu zmyslel pre eleganciu a pokoj. Výborná voľba pre nestresujúci interiér.

AR50 – LAGO (JAZERO)

Farba vody, s hlbokými bohatými odtieňmi. Jej odtiene zvýrazňujú kresbu rustikálneho dreva a ukazujú jeho prirodzenú krásu.

AR60  – TORBA (RAŠELINA)

Farba rašeliny, ktorá sa používa v poľnohospodárstve, predstavuje jeden z najoriginálnejších aspektov života na vidieku.

AR65 – AGRILLA (HLINA)

Tvrdosť skaly a odovzdanie sile vzduchu, vody a slnka. Vznikol tak minerálny odtieň, ktorý formuje interiéry Plné osobnosti.

AR70 – CENERE (POPOL)

Plameň nikdy nezhasína. Potom, čo zmizne, vytvára živný prach, ktorý dáva nový život: popol. Unikátny a obaľujúci, poskytuje ten správny odtieň pre najrafinovanejšie interiéry.

AR76 – CANAPA (KONOPE)

Povrch na pohladenie. Jeho dotykový zážitok sprostredkúva tento odtieň vychádzajúci z textilného priemyslu – odvetvia, kde sú konopné vlákna v centre  pozornosti po celé stáročia.

AR80 – TINO (KAĎA)

Zdá sa, že teplý septembrový vánok prifúkne kresbu kade. Vyjadruje jeden z najznámejších aspektov života na vidieku, plný autenticity a remeselného spracovania.

AR81 – BOTTE (SUD)

Jeho úlohou je starostlivo a trpezlivo držať stráž. Sud: Znamenia času vyjadrujú potešenie z čakania. Ideálne pre interiéry, kde je kľúčovým prvkom svetlo.

AR83 – TABACCO (TABAK)

Čas na relax. Otvoriť si starožitnú krabičku na tabak a nechať jeho arómu vstúpiť do prostredia. Jeho hnedé odtiene sa postarajú o zvyšok.

AR88 – VITE (RÉVA)

Stopy z čerstvo obratého hrozna odpočívajúce na dreve tvoria nezameniteľnú farbu, pripravenú oživiť kreatívne interiéry. Ideálne pre vytváranie nových nábytkových trendov.

Stiahnite si brožúru v pdf Antiche Armonie SK