URBAN MATTER

 

333_urban_sm

URBAN MATTER_Materiálové efekty pre interiérový nábytok

Moderný štýl materiálových efektov so silným vizuálnym účinkom

Svet ICA Group sa neustále vyvíja, s neomylným zameraním na najnovšie dizajnové trendy a na požiadavky identifikované dizajnérmi a architektmi. Z tohto dôvodu laboratórium R&D venuje svoju energiu na vývoj náterov na drevo s výrazne metropolitnou príchuťou.

Ponuka Urban Matter – zostavená z pôsobivých materiálových efektov – zosobňuje štýl, ktorý je moderný, uhladený, realistický a ,nedokonalý‘ zároveň (vďaka zámernej nepravidelnosti farebného povrchu).

Je to štýl, ktorý je silne inšpirovaný každodennosťou. Použitím týchto náterov je možné vyrobiť povrchy Steel, Cement a Corten – Oceľ, Cement-betón a Corten-oceľ; pričom je zachovaný hrubý vzhľad simulovaného materiálu a zároveň ponúka teplo na dotyk, ktorý môže poskytnúť iba drevo. Ponuka Urban Matter má množstvo kreatívnych využití, dáva voľný priestor predstavivosti, má potenciál neustále prinášať nekonečné množstvo rozmanitých a unikátnych efektov.

Urban Matter Katalóg
584_130_box_cat_okV novom katalógu objavíte elegantný, priemyselný styling prirodzeného efektu nehrdzavejúcej ocele a osem rôznych farebných odtieňov na výber, tri odtiene šedej pre „prašný“ vzhľad cementového efektu a v neposlednom rade „vžitý“ vzhľad Corten-oceľe, ktorý má miriády podtónov. (pre zobrazenie katalógu kliknite na obrázok)

588_130_box_youtubeUrban Matter Video

Pozrite si naše applikačné videá pre Fóliovú Oceľ, Oxidovanú Oceľ, Cementový a Corten efekty na kanáli ICA Group’s YouTube. (klik na obrázok)