MY LAB – tekutý kov

ICA Group predstavuje najnovší interaktívny stystém „tekutých kovov“, zvaný MY LAB

Nový systém MY LAB je vyvinutý pre interiérových dizajnérov a architektov, ktorí potrebujú nezvyčajne kontrastujúce kombinácie na vytvorenie exkluzívneho dizajnu. Vďaka kombináci viac ako 60 nových „tekutých kovov“ je teraz možné povrchovo upraviť farebné časti nábytku alebo zariadenia s estetickou a trendovou povrchovou úpravou. „Tekutý kov“ je kreatívny element, vďaka ktorému je produkt inovatívnejší (čo sa týka aplikácie a technického prevedenia) a trendy (farebné odtiene sú svetovo trendové).

Nové farby sú podľa najnovšej módy na talianskom a medzinárodnom trhu. Sú to jednozložkové vodou riediteľné metalízy, ktoré nezaťažujú životné prostredie. V porovnaní s konvenčnými metalízami sú charakterizované vynikajúcim krytím a uniformitou povrchu.

Nové „tekuté kovy“ sú rozdelené do dvoch kategórií: primárne a sekundárne farby. Primárne odtiene sú základné a sekundárne farby sa dosiahnu miešaním primárnych.

Nové pigmenty sú unikátne, pretože ponúkajú plno-tónové farby spolu s metalickým efektom, ktorý je oveľa viac tlmený ako klasické metalické farby. Navyše je intenzita a hĺbka „tekutých kovov“ podstatne iná ako typické metalízy alebo krycie farby, pretože majú inovatívne odtiene. A nakoniec – sekundárne odtiene sú unikátne metalicky žiarivé. Mikroštruktúra je príjemná na dotyk a má vyvážený povrch.

Nový MY LAB systém je určený pre interiérových dizajnérov, ktorí chcú umocniť dizajn a tvorivosť svojich návrhov. Farebný systém vytvorený laboratóriami ICA Group sa používa na drevo, sklo, bambus a ďalšie materiály používané pri interiérovom dizajne a nábytkárstve.

Brožúra MY LAB v PDF na stiahnutie

Príklad farebných kombnácií:

Abbinamenti_en_sm